Contact
Home
Scroll
Geen artikelen gevonden

Nieuws & Events

Alle nieuws

Project in de kijker: Transport Macharis

Project in de kijker: Van Cauter

Van Cauter Multitechnieken uit Lede is al meer dan 30 jaar een gevestigde waarde in de sector. Het bedrijf biedt totaaloplossingen aan in onder meer elektriciteit, HVAC, beveiligingsinstallaties, onderhoud, bouw en energiemanagement. Dankzij hun brede expertise en eigen technici realiseren ze kwalitatieve installaties en onderhoudsoplossingen voor bedrijven, overheden én particulieren.

Met hun sterke groei en de voortdurende uitbreiding van hun activiteiten ontstond de nood aan een nieuwe, centrale locatie die al deze disciplines samenbrengt.

Eerste kolomzetting markeert start bouw toekomstgericht Technisch Centrum in Nieuwpoort

Met de eerste kolomzetting van het nieuwe Technisch Centrum van Stad Nieuwpoort is vandaag officieel het startschot gegeven voor de bouw van een toekomstgerichte en duurzame uitvalsbasis voor de stedelijke technische diensten. De symbolische start vond plaats in aanwezigheid van burgemeester Kris Vandecasteele, vertegenwoordigers van Stad Nieuwpoort en de projectpartners, waaronder Willy Naessens Industriebouw, verantwoordelijk voor de realisatie van het gebouw.

Project in de kijker: Weerts Logistics Parks - La Fontaine

Europees distributiecentrum van Skechers gerealiseerd door Willy Naessens Industriebouw

Project in de kijker: Cobalt Box Self Storage

Slimme industriebouw voor een moderne self‑storage omgeving

Eerste werkdag van het jaar in het teken van veiligheid: ‘Back to Basics’

Vandaag startten we het nieuwe jaar met een traditie die ons nauw aan het hart ligt: onze jaarlijkse Safety Day. Een dag waarop we bewust stilstaan bij wat écht belangrijk is, namelijk veiligheid op de werkvloer en de rol die wij daar allemaal individueel én samen in spelen.

Ontvang onze nieuwsbrief

Hou je vinger aan de pols van de Willy Naessens Group. Op een dag lees je iets dat jou vooruit kan helpen.